AyarlarProfilFaydalı linkler

 

İletişim

Email: info@domaza.com.tr

Tel: + 90 535 688 02 33

Viber: + 90 535 688 02 33

WhatsApp: + 90 535 688 02 33

 

 

Sizinle irtibata geçebilmemiz için, lütfen istenilen bilgileri doldurunuz.

 

Uluslararası ekibimiz

 
   

 

Ainur Sadvakasova

İş geliştirme müdürü

Kullandığı diller: Rusça, Kazakça, İngilizce

 ainur@domaza.org

 +44 20 719 378 72

 +44 20 704 879 82

 +7 499 918 32 42

 ainur.domaza

 Ainur Sadvakassova

 

Yanina Efimenko

Pazarlama Müdürü

Kullandığı diller: Rusça, Ukraynaca, İngilizce

 yanina.yefymenko@domaza.org

 +44 20 719 349 07

 yanina.yefymenko

Ekibimiz

 
   

 

Viktoria Boneva

Müdür

Kullandığı diller: İngilizce, Bulgarca

 viktoria@domaza.org

 domaza.bg

 Viktoria Boneva

   

Avusturya

 
   

 

Kremena Irinkova

Avusturya bölge geliştirme

Kullandığı diller: Almanca

 irinkova@domaza.org

 +43 676 60 444 06

 domaza.at

   

Bulgaristan

 
   

 

Stanislava Kiryakova

Bulgaristan bölge geliştirme müdürü

Kullandığı diller: Bulgarca, İngilizce

 stanislava@domaza.org

 +359 877 737 790

 stanislava.domaza

 Stanislava Kiryakova

   

İspanya

 
   

 

Beth Avila

Pazarlama Müdürü

Kullandığı diller: Ispanyolca, İngilizce

 beth@domaza.org

 +34 91 060 18 74

 Betzy Domaza

   

Yunanistan, Kıbrıs

 
   

 

Maria Markova

Pazarlama Müdürü

Kullandığı diller: İngilizce, Yunan, Bulgarca, Rusça

 markova@domaza.org

 +43 676 7777 870

 support.domaza.gr

 


Portalda reklam ile ilgili sorularınız için e-posta: info@domaza.com.tr
 

Teknik sorunlar veya portal kullanımı ile ilgili sorunlarınız için: support@domaza.com.tr