AyarlarProfilFaydalı linkler

Kullanım Kuralları

Kullanım Kuralları


1. Genel Şartlar
"Domaza" Ltd. (bundan böyle "Domaza" diye anılacaktır) kullanıcılarına, Kullanıcı Sözleşmesinde (bundan böyle "Sözleşme" veya K.S. diye anılacaktır) belirtilen şartlar doğrultusunda hizmet vermektedir. Sözleşme herhangi bir uyarı yapılmaksızın değiştirilebilir. Yeni sözleşme yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe girmiş kabul edilir. Yürürlükte olan sözleşmeyi ve maddelerini http://www.domaza.com.tr/kullanım_kuralları/ web sayfasından görebilirsiniz. Kullanıcı Sözleşmesi sizler Domazaya üye olurken kabul ettiğiniz (kullanım kuralları) maddeleri doğrultusunda yürürlüğe girmiş sayılır.
Domaza hizmetlerinin kullanımı, Bilgilerin gizliliği sözleşmesi ve Bireysel hizmetler için yerel kullanıcı sözleşmesi ile düzenlenmiştir.

İş bu sözleşme ile Domaza ve sizin aranızdaki ilişki veya hizmetlerin kullanımından doğan ilişki Türk Anayasası hükümleri çerçevesindedir. Sözleşmede bir başka anayasa belirtilmediyse, Anayasa kelimesinin geçtiği her yer Türkiye Anayasası veya ikamet ettiğiniz ülkenin anayasası olarak kabul edilecektir.

Domazaya üye olarak, Domazanın herhangi bir hizmetini kullanmak veya var olan bir fonksiyonundan yararlanmakla, sizler koşulsuz olarak sözleşmede yer alan tüm şartları kabul ettiğinizi ve uygulayacağınızı beyan etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde domaza hizmetlerini kullanmaktan vazgeçmelisiniz.
2. Hizmetlerin Tanımı
Domaza kullanıcılarına çok geniş bir çevrimiçi hizmet ağı sunmaktadır; navigasyon araçları, iletişim, içerik kişiselleştirme, alışveriş yapma vb. Şimdiye kadarki bütün hizmetler, bu hizmetlerdeki gelişmeler ve/veya yeni hizmetlerin eklenmesi yürürlükteki sözleşmeye tabidir. Verilen hizmetlerin “oldukları gibi” verildiğini, Domaza’nın herhangi bir şekilde gecikmelerden, hatalardan, yanlış veya geçikmiş hizmetten, kişisel bilgilerin kaldırılmasından veya eksik kaydedilmesinden sorumlu tutulamayacağını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Domazanın hizmetlerini kullanabilmek için bir bilgisayar ve internet erişiminizin olması gerekmektedir. Haklarının kazanılması ile ilgili tüm konular, internet erişiminiz, ekipman veya program satın almak, kurmak vb kendi şahsi aldığınız kararlardır ve sözleşme kapsamına girmezler.
 
2.1. Gelişmiş dPanel, 50, 100, 500, 1000 veya sınırsız sayıda mülk ilanı yayınlama olanağı sağlayan bir plandır. Ek işlevler – bir binanın alt teklifleri, yayınlanan listelerin istatistikleri, API - XML desteği, ofisler ve brokerler için ayrı profiller, mülk tanımında sınırsız sayıda fotoğraf ve sembol, PDF sunumu, kat planı, fiyat listesi vb. Yayınlanan ilanlar farklı kategorilerde şöylelerdir: Emlak, Yatırım Projeleri, İş yeri ve Yazlık Daireler.
 
2.2. Profesyonel websitesi ile bedava web hosting desteği kendi domaini (www.mysite.com) veya alt domaini (www.mysite.domaza.com) ile sağlanır.  Domaza'daki her emlak ilanınız kendi web sitenizde otomatik olarak görünür.
 
2.2. Professional Website with free hosting and own domain (www.mysite.com) or subdomain (www.mysite.domaza.com). Each are published property on Domaza is automatically visible on your own Website.
 
2.3. Özel teklifler:
"GÜMÜŞ": 1 yıldızlı ilanınızın konuma dayalı arama sonuçlarında öncelik hakkı vardır. Arama sonuçlarında Platin ve Altın ilanlardan sonra sıralanırlar.
"ALTIN": 2 yıldızlı ilanınız konuma dayalı arama sonuçlarda PLATİN ilanlardan hemen sonra sıralanacaktır ve anasayfada yayınlanabilme şansı vardır.
"PLATİN": 3 yıldızlı ilanınızın her zaman anasayfada garantili yeri vardır. Bu planın banner özelliği bulunmakla birlikte şirketinizin websayfasına yönlendirme yapılabilir.
 
2.4. Banner reklamları Domaza’nın tüm yerel web sitelerinin sağ bölümünde uygun olan 5 farklı yerden birinde veya birden fazla olarak görüntülenebilir.
2.5. "Haber", "Analizler" ve "Yararlı Bilgiler" bölümlerine uygun makale yayınlama olanağı. 

3. Kayıt işlemi sırasındaki yükümlülükleriniz
Domaza hizmetlerini kullanabilmek için kayıt formunda yer alan her konuda kendiniz hakkında doğru ve tam bilgi vermek, olağan durumunuzla ilgili bilgileri korumak ve güncel tutmayı kabul etmektesiniz. Eğer verdiğiniz bilgiler yanlış veya eksik ise veya Domaza’nın bilgilerinizin doğruluğu konusunda ciddi şüpheleri var ise Domaza’nın üyeliğinizi engelleme, silme ve hizmetlerinin kullanımını kısıtlama hakkına sahiptir. Domaza herhangi bir vakitte kayıt esnasında kullandığınız bilgilerin doğruluğunu ispat etmeniz için belge isteme hakkını saklı tutar. İstenilen belgelerin verilmemesi halinde Domaza’nın takdiri ile yanlış bilgi verilmiş kabul edilecek ve yukarıdaki sonuçlar ortaya çıkacaktır.
 
4. Üyeliğiniz, şifreniz ve güvenliğiniz
Kayıt (üyelik) işleminizi tamamlandıktan sonra Domaza’ya kayıt olduğunuz e-posta adresi ve oluşturduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. E-posta ve şifreniz ile Domaza’da yaptığınız bütün işlenmlerden siz sorumlusunuz. Domaza belirli kullanıcı adlarının kullanılmasına izin vermeme hakkına sahiptir. Bir dizi Domaza hizmetini kullanarak işlem bitiminde Domaza hizmetlerine erişimindeki şifrenizin gizliliğini sağlamak için (“çıkış” tuşuna basarak) şifrenizi güven altına almayı kabul ettiğinizi ve kullanıcı adınız ve şifrenizle yapılan yetkisiz bir giriş veya başka her tür güvenlik ihlallerini zaman geçirmeksizin Domaza’ya bildirmekle yükümlü olduğunuzu kabul etmektesiniz. Sözleşmede yer aldığı gibi Domaza sizin sebep olduğunuz bu şekildeki bilgi kayıplarından sorumlu değildir.


 

5. Kayıtlı kullanıcıların yükümlülükleri

Genel veya özel erişime açık olan yayınlarda, her türlü bilgi, veri, metin, program, müzik, ses, fotoğraf, grafik, iletişim ve diğer malzemeler (içerikler), içeriği oluşturan kişinin sorumluluğunda olduğunu anlamakta ve kabul etmektesiniz. Bu şu anlama gelmektedir; Domazanın yardımı ile yaptığınız, yüklemeler, iletimler veya gönderilen tüm içeriklerinden Domazanın değil de sizin sorumluluğunuzun altındadır. Domaza hizmetleri aracılıyla iletilen içeriği kontrol edemez ve bu nedenle içeriğin doğruluğu, tamlığı veya kalitesini garanti etmez. Aynı zamanda Domazayı kullanmakla kötü niyetli, şüpheli veya değersiz içerikler alabileceğinizi anlamaktasınız. Domaza hiçbir koşulda hizmetlerini kullanan kullanıcıların oluşturduğu içeriklerden sorumlu değildir.
Domaza hizmetlerini, şunları yapmak için kullanmamayı kabul etmektesiniz:
     a. Telif hakkı ihlal, temsil, yasadışı, zararlı, tehdit içeren, iftira içeren, ahlaka aykırı, nefret ve / veya farklı ırklardan insanlara karşı ayrımcılık propagandası, etnik köken, cinsiyet, din, sosyal işaretleri, belirli bir kişi veya kuruluşlar hakaretler içeren yayınları yüklemek, göndermek, işletmek veya herhangi bir yöntemle yayınlamak;
     b. Reşit olamayanlar yada herhangi bir şekilde zarar verme amaçlı;
     c. Azınlık haklarının ihlali;
     d. Hangi koşulda olursa olsun şahsi çıkarlarınız için, kendinizi başka bir kişi veya yetkiniz olmadığı halde bir organizasyonun/kuruluş temsilcisi, Domazanın işortağı veya sahibi, forumlarda moderatör olarak tanıtmak;
     e. TR yasaları veya herhangi bir özel anlaşma çerçevesinde, yükleme, yayınlama, gönderme, iletme hakkınızın olmadığı içerikler;
     f. Telif hakkı ve/veya üçüncü şahısların telif hakları, patent, ticari marka, firma sırrı gibi bilgileri yüklemek, göndermek, iletmek veya başka bir yöntem ile yayınlamak;
     g. Açıkça reklam yapma izni verilmedikçe, spam (aramalar dahil), yabancı e-posta adreslerinin listeleri, şemalar(piramitler), değişik seviyede pazarlama(internet marketing), internet üzerinden para kazanma sistemeleri veya e-posta ticareti, “mutluluk mektupları” yüklemek, göndermek, iletmek veya herhangi başka bir yöntem. Ayrıca bu şekilde bir oluşumda yer almak (Domaza tarafından sağlanan hizmetlerin kullanıyor olsanız dahi veya Domaza e-posta sunucularını doğrudan kullanmadan olsa bile, istenmeyen e-posta gönderme, posta adresleri de dahil, siteleri, imleri, vb böyle bir oluşumun içinde yer aldığınız kabul edilecektir. )
     h. Virüs ya da zararlı bilgisayar kodu içeren, dosya veya programlar, zarar vermek için tasarlanmış, bilgisayarın veya telekomünikasyon ekipmanlarının işlevselliğini azaltacak veya sınırlayacak, yetkisiz erişim yapmak için programlar, internet üzerindeki ücretli ticari yazılım veya programlara yetkisiz erişim için seri numaraları, giriş kodu üretme, giriş kodu, parolalar ve diğer araçları, veya yukarıda yazılanlarla bağlantı içeren bilgiler, indirmek, göndermek, iletmek veya herhangi bir yöntem kullanarak yayınlamak;
     i. Yerel, Türk ve Uluslararası hukukun kasten ihlali;
     j. Başka kişilerin kişisel bilgilerini toplamak ve saklamak;
     k. Domaza web sitesinde soruna(arızaya) neden olmak;
     l. Sitemizdeki forum ve diğer araçları kullanarak kendinizi başka birisi olarak tanıtmak;
     m. TR yasalarına aykırı bağlantı içeriklerini ağımız kaynaklarını kullanarak yayınlamak;
     n. Sözleşme kapsamında belirtilen kurallar ve yasakları ihlal etmeye teşvik.
Sen Domaza yayımlamadan önce içerik inceleme zorunluluğu yoktur ve Domaza hizmet Domaza aracılığıyla kullanılabilir herhangi bir içerik göndermek için veya kaldırmak reddetme kendi takdirine bağlı olarak (yükümlülüğünü değil) hakkına sahip olduğunu kabul ediyorsunuz. Sen güvenilirliği, tamlığı veya içerik kullanışlılığı değerlendirilmesi de dahil olmak üzere içerik kullanımıyla ilgili tüm riskleri değerlendirmek gerektiğine katılıyorum. Bu teknoloji hizmetleri bir bilgisayar ağı üzerinde içerik teslimi gerektiren ve ilgili teknik şartları değiştirir anlıyoruz.


 

6. Domaza üyelik kullanım hakkı

Domazanın izni olmaksızın, kopyalama veya tekrarlama, satmak veya iletmek, ayrıca Domazanın herhangi bir hizmetili ticari amaçla kullanmayı, hizmetin kullanımı veya hizmete erişim olanağı vermeyeceğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Domazaya kayıt (üye) olmak ile elde ettiğiniz, hizmetlerini kullanım hakkı(kullanıcı adı parola) sadece size aittir ve devredilemez. Domazanın yazılı izni olmadıkça, üyeliğinizi (kullanıcı adı, şifre) üçüncü bir şahsa devredemez veya üçüncü bir şahıstan üyelik devri alamazsınız. Domaza herhangi bir şekilde siz ve üçüncü şahıslar arasındaki anlaşmalarda sorumluluk taşımaz.


 

7. Eğer Domaza hizmetlerini bilgilerinizi (sayfalar, bağlantılar, vb) hosting yapmak için kullanıyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

7.1. Domaza, Domaza tarafından yönetilen etki alanı(domain) içinde yer alan herhangi bir subdomaini (alt domain) alma veya onu kontrolü altında alma hakkını saklı tutar. Domaza tüm alt etki alanları(subdomain) ile ilgili olarak önceden herhangi bir uyarı yapmaksızın, "Bir üst sınıf Domain"’nin tüm haklarını kullanmayı saklı tutar, sizler bu durumda alt etki alanındaki (subdoman) tüm haklarınızı domazanın kontrolüne bırakacaksınız.

7.2. Domaza web sitenizin içeriğini bozmadan, web sayfanızda kamu yararına herhangi bir reklam veya başka bir bilgiyi yayınlama hakkını saklı tutar. Bilginin içeriği, şekli, hacmi zaman zaman Domaza tarafından değiştirilebilir.

7.3. Ücretsiz web sayfası hizmeti kullanımı aşağıdakiler için yasaktır;
            
a. Diğer bir web sayfasına yönlendirmek için kullanmak.
            b. Yasal hakkınız olmadan, promosyon veya reklam amaçlı bilgi veya yayın, yayınlamak veya yönlendirmek amaçlı olarak kullanmak.
           
c. Sitemizin diğer sayfalarından erişimi mümkün olmayan, görüntüler veya dosyalar, gizli sayfaları yayınlamak veya oluşturmak.
           
d. Pornografik veya çocuk istismarı veya benzeri içerik reklamları yayınlamak veya propagandasını yapmak.
           
e. Ulusal nefreti tahrik ve destek, insanları bir kişi veya gruba karşı şiddete tahrik, hayvanlara karşı insanlık dışı davranmak, yasadışı faaliyet çağrısında bulunmak özellikle de patlayıcı madde ve silah kullanımını açıklayan, hukuka aykırı bu türde malzeme ve bilgiyi kamuya yayınlamak veya iletmek
            
f. Sitede yayınlanan sayfalara veya dosyalara, şifre veya diğer yöntemlerle ile sınırlamak, web erişimini engellemek, özellikle şifre ile arşivin kullanımı.
         
g. Özellikle bazı ayarları kullanarak, kullanıcıların bilgileri gerçek zamanlı girebilmelerine olanak vermeyecek hızdaki işlemler veya ek tarayıcılar açılması v.s. gibi işlemlerle ağın(network) çalışma düzenini bozmak.
            
h. boyutu 5 megabaytı aşan dosya ve kayıtları yayınlamak (bu hacimdeki dosyalar tek bir dosya olarak kabul edildiği için);
         
i. Domazanın web sitesine yerleştirdiği, kontrol panelleri, arka plan görüntüleri, logo ve banner reklamlar (eğer banner reklam domaza tarafından sayfanızda yayınlanan standart bir banner ise ve sizin yazmış olduğunuz bazı kodlar ile görünümü tamamen veya kısmen engelleniyor iseniz, bannerin normal işlevini yapabilmesi amacıyla gerekli kod düzenlemesini yapmak veya Domaza tarafından standart bannera alternatif (ayrıntılı incele) olarak düzenlenen istatistiksel yayın kodlarını manuel olarak varsayılan yerine koymak zorundasınız.) ve çeşitli elementlerin dış görünümlerini veya işlevselliğini bozmak;
            
j. Fikri mülkiyet hakkına sahip bir nesneyi sitenizde yayınlamak, eğer bu fikri mülkiyeti genel erişim için yayınlama hakkınız yoksa;


 

8. Genel kullanım ve saklama

Sizler Domazanın hizmetlerinin kullanımında kısıtlamaya gidebileceğini kabul etmektesiniz; e-posta ve diğer tüm içeriklerin saklanma süresi, kayıtlı bir tek kullanıcının gönderebileceği ve alabileceği mesaj sayısı, mesajların maksimum boyutu veya diskte ayrılan maksimum yer miktarı v.s. Domaza hizmetlerine, otomatik erişimi kısıtlayabilir ve/veya her türlü bilginin kabulünü engelleyebilir (özellikle de otomatik olarak oluşturulanlar - spam). Domaza kendi takdiri ile etkileşim ilkelerine aykırı davranan siteler ve ağlar ile bağlantı içinde olmayı kesebilir.

Domaza kullanıcılarına bilgi içerikli e-postalar gönderebilir. Domaza kullanıcılarının kişisel bilgilerinin yanlış, zamansız teslimi, gecikme, hatalı, yanlış kaydedilmesi veya edilememesinden sorumluluk taşımaz. Uzun süre üyeliğinizi kullanmadığınız takdirde Domaza üyeliğinizi silme hakkını saklı tutar. Ayrıca Domazanın önceden bir uyarı yapmaksızın kurallarını ve sınırlamalarını değiştirebileceğini kabul etmektesiniz.


 

9. Kayıt(üyelik) Feshi

9.1. K.S. ihlal ettiğinizde veya hizmetleri değişik amaçlar için kullandığınızda, Domaza hesabınızı ve tüm hizmetlerini engelleme, hesabınızı silme veya sona erdirme, bildirim yapmaksızın veya sebep olmaksızın herhangi bir içeriği silme hakkını saklı tutuğunu kabul etmektesiniz.
·         Domazadaki e-postanızı 4 aydan fazla süre kullanmadığınız takdirde 
silinecektir.
·         Domazadaki e-postanızı 1.5 aydan fazla kullanmadığınız zaman, hesabınız bloke edilecek ve yeni postalar 
alamayacaksınız.
·        Hizmetlerimizden 
sizin web siteniz (ismi.domaza.com) ve ona ek olan diğer hizmetleri (forum v.s.) 4 aylık süre boyunca ziyaret edilmez veya içeriğinde herhangi bir güncelleme yapılmaz ise silinecektir.
·         Domaza katalogundaki kayıtlarınız 12 ay boyunca kullanılmadığı takdirde silinecektir.

9.2. Dilediğiniz her an Domazanın size özel olan bölümü kullanarak, Domazanın hizmetlerinden kaydınızı kaldırabilir veya bazı eylemlerini durdurma hakkına sahipsiniz.

9.3. Kaydınızı(üyelik) kaldırma işlemi aşağıdaki sıraya göre yapılır:
-         Hesap bilgileriniz ve içeriği hemen silinmeyerek bir ay boyunca kalacak şekilde bloke edilir fakat size veya diğer kullanıcıların onlara erişimi yoktur.
-         Eğer bu bir aylık süre içerisinde hesabınızı tekrar geri yüklerseniz, bilgileriniz ve içeriği tekrar herkezin ulaşımına ve kullanımınıza açılacaktır (Sözleşmeyi veya hizmetleri ihlal eden içerikler hariç olmak üzere)
-         Bu bir aylık süre içerisinde hesabınızı geri yüklemediğiniz takdirde, hesabınız silinecek ve kullanıcı adını başka kişiler tarafından kullanılmaya müsait olacaktır.
-         Bu hesabınızla alakalı herhangi bir bilgiye ulaşmanız veya Domaza hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

9.4. Madde 9.3'teki prosedür, kullandığınız Domaza hizmetlerinden vazgeçmek için de geçerlidir, fakat bloke ettiğiniz veya kaldırdığınız hizmetler hariç diğer tüm hizmetlere ulaşımınız ve onlardaki bilgileriniz erişime açık olacaktır.

9.5. Domaza herhangi bir anda haber vermek veya vermeksizin herhangi bir hizmetinin kullanımdan kaldırabilir. Bu durumda Domaza herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 

10. Bağlantılar

Domaza hizmetleri başka kaynaklar(altyapı) ile bağlantılar içerebilir. Domazanın bu kaynakların ve bunların içeriğinden veya bunların kullanımı ile doğacak olan herhangi bir sonuçtan sorumlu olmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.
 

11.  Domazanın mülkiyet hakları

Domaza hizmetleri ve onlarla bağlantılı tüm programları, gizli bilgiler içermektedir ve Türkiye Cumhuriyeti ve Uluslar arası fikri mülkiyet yasaları ile korunmakta olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz, sizin de Domaza hizmetlerini kullanarak oluşturduğunuz içerikler de 

özellikle Domaza ve reklam verenleri tarafından kabul edildiği ve bu program veya içeriğin herhangi bir kısmını veya bütününü satmadığınız, değiştirmediğiniz takdirde bunlar da fikri mülkiyet hakları, marka, patent hakları ile korunmaktadır;

Domaza size münhasır olmayan ve kimseye iletemeyeceğiniz bilgisayar ortamı için güvenli yazılım kullanımı sunmaktadır, sunulan bu hizmet ne siz nede destek vereceğiniz bir grup tarafından kopyalanamaz veya programın güvenliğinde değişiklikler; yazılım güvenliğini aşmak veya devre dışı bırakıp, yazılım kodlarını ele geçirmek amaçlı, K.S. ile size verilmiş olan güvenli yazılım hizmetlerinin satış, indirim, kiralık olarak veya herhangi başka bir şekilde üçüncü kişilere devri, ayrıca hizmetlere yetkisiz bir şekilde erişmek için programlarda değişiklik yapacak şekilde programlar oluşturmak.

12. Haberler ve analizler

Domaza, Ltd.'e ait olan bu siteye materyal gönderirseniz, Domaza, Ltd.'yi, bu sitenin kullanımı, çoğaltması, uyarlaması, uyarlaması, yayınlaması, tercüme etmesi, yaratması için münhasır olmayan, telifsiz, sürekli, geri alınamaz ve tamamen alt lisans sahibi olan bir hakkı vermiş olursunuz. Türev, bu tür içeriği dünya çapında bilinen veya ilerde geliştirilen herhangi bir biçimde, ortamda veya teknolojide kullanabilir, dağıtabilir, kopyalayabilir ve görüntüleyebilir.

Domaza, Ltd.'e, bu tür içerikle bağlantılı olarak göndermiş olduğunuz adı kullanma hakkı veriyorsunuz. Gönderdiğiniz malzemenin tüm haklarına sahip olduğunuzu beyan ve temin etmektesiniz; Gönderdiğiniz materyalin doğru ve doğru olduğunu; Verdiğiniz materyalin bu TOS'u ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi veya kuruluşun yaralanmasına neden olmayacağını; Tedarik ettiğiniz malzemeden kaynaklanan tüm talepler için Domaza Ltd ve onun yöneticilerini, çalışanları, temsilcilerini, haleflerini tazmin edecektir. Domaza, Ltd. ve yöneticileri, çalışanları, temsilcileri, halefleri, tarafınızdan veya herhangi bir üçüncü şahıs tarafından sunulan herhangi bir materyal için herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve sorumluluk kabul etmez.


13. Garantinin İptali
 
Anladığınız ve kabul ettiğiniz üzere:
 
a. Domaza'nın hizmetlerinin kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmetlerimiz "oldukları gibidir". Domaza hiçbir sorumluluk kabul etmez, buna dahildir. Kullanıcılar amaçlar bakımından hizmetleri kullanır.
 
b. Domaza, hizmetlerin gereksinimlerinizi karşılayacağını garanti etmez; Hizmetler kesintisiz, yüksek hızda, güvenilir bir şekilde, sürekli olarak sağlanacak, yetkililerin katılımıyla elde edilen sonuçlar doğru ve güvenilir olacaktır. Yetkili mercilerin katılımıyla elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, veri vb. kalitesi beklentilerinizi karşılayacaktır. Tüm yazılım hataları ortadan kaldırılacaktır.
 
c. Domaza hizmetlerinin kullanımı ile alınan tüm veriler kendi sorumluluğunuzdadır. Bilgisayarınıza neden olan hasarlardan ve bu dosyaların yüklenmesinden kaynaklanan verilerden siz sorumlusunuz.
 
d. Domaza, hizmetlerin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı kayıplardan sorumlu tutulamaz; Başruvularınıza veya iletişiminize izinsiz erişimden ve üçüncü şahısların davranışlarından sorumlu değildir.
 
e. Reklam hizmetleri satın alınırken kullanıcı tarafından ödenen tüm tutarlar, yalnızca Kullanıcı Anlaşmasında belirtilen reklam çeşitleri için kullanılır. Kullanıcı önceden ödenen reklam hizmetlerini kullanmamayı seçerse, Domaza ödenen tutarı iade etmek zorunda değildir.


 

14. Genel Bilgi

Para iade garantisi, Domaza'daki reklamın ilk ayında hizmet arızası üzerine uygulanır. Kabul edilen hizmeti sağlamak için teknik fizibilite bulunmaması üzerine, Domaza 2 tazminat biçimi sunar:

- Hizmet sunumunun mümkün olmadığı ilgili dönem için para iadesi

- Hizmet sunumunun mümkün olmadığı reklam süresinin uzatılması


 

DOMAZA'NIN GENEL HÜKÜM VE KOŞULLARI

1. Genel Hüküm ve Koşulların Kapsamı

1.1. Bu Genel Hüküm ve Koşullar, www.domaza.com.tr adresinde reklam malzemelerinin kabulü ve yayılması için hüküm ve koşulları düzenler ve "DOMAZA" Ltd. ile Kullanıcı arasında yapılan bir sözleşmeyi kapsar.

1.2. Genel Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler.

Genel Şartlar ve Koşullar, tek taraflı olarak "DOMAZA" Ltd. tarafından değiştirilebilir. Bu Genel Hüküm ve Koşullarda yapılacak değişiklikler durumunda, bu Genel Şartlar ve Koşullar, www.domaza.com.tr web sitesinde yayınlanacak ve bu tarihte yürürlüğe girecektir Kullanıcıların hemen bilgilendirildiği varsayılır.

2. Standart Gereksinimler

2.1. Haydut, müstehcenlik, Kanunla çelişen ve ahlaki olarak algılanabilir, üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir reklam materyali yayımlanmaz. "DOMAZA" Ltd, kurumsal politika ile çelişen reklam ürünlerinin yayımını reddetme hakkını saklı tutar.

2.2. "DOMAZA" Ltd., web sitesinde yayınlanmadan önce reklam materyalinin onayını isteyebilir. Tanıtımın teknik gereklilikleri doğruluğa tabidir. "DOMAZA" Ltd, kullanıcıya argümanlarını sunarak belirli emir ve / veya reklamların yayımını reddetme hakkını saklı tutar.

2.3. Bu Genel Hüküm ve Koşullar Kullanıcılar için bağlayıcı olacaktır. Kullanıcıların Genel Şartlar ve Koşulları "DOMAZA" Ltd.'e yazılı, e-posta ya da faks yoluyla göndermesi ve / veya www.domaza.com.tr adresinde kayıt yaptırarak reklam yayını ve / Veya "DOMAZA" Ltd. tarafından reklam hizmetleri sunma sözleşmesi imzaladıktan sonra Kullanıcı, dergiye veya portala katılım için bilgi göndererek, Genel Hüküm ve Koşullar ile sunulan bilgilere halkın erişimi konusunda hemfikir.

2.4. Reklam pozisyonları birden fazla kullanıcıya sunulabilir. Bunlar, yalnızca "DOMAZA" Ltd. tarife uyarınca gereken tutarların tamamı veya bir kısmının avans ödemesi üzerine Kullanıcı için ayrılmış olarak anılır.

3. Reklam içeriğine ilişkin şartlar

3.1. Yanıltıcı içeriğe sahip reklam malzemelerinin yayınlanması yasaktır.

3.2. Reklam materyalleri, böyle bir işlevsellik olmadığında, etkileşimi simgeleyen grafikler (açılır menüler, arama alanları vb.) Içermeyecektir.

3.3. Ahlaksız doğanın, müstehcen sözcüklerin, belirli fiziksel kişilere veya tüzel kişilere yönelik saldırıların, belirli kişilerin, insanların ekiplerinin veya ayrımcı eleştirmenlerin üne zarar vermeye yönelik yayınlarına izin verilmiyor. Yukarıda belirtilenler, bu tür web sitelerine giden bağlantıları ifade eder.

3.4. Yayıncılık ve / veya reklam malzemelerinin yerleştirilmesi, bunlar:

- Yasa ve ahlaki standartlarla çelişen;

- Sunulan hizmetin emtiaların kesin tanımını içermeyin;

- İndirimler, promosyonlar, teklifler veya hizmetler ile ilgili yanlış veya yanıltıcı bilgiler

- Astrolojik konular

- Müstehcen, hakaret edici veya ayrımcı içerik barındıran;

- Müzayede ve propaganda vb. Konularda siyasi görüşlere İzin verilmez!

4. Reklam malzemelerinin ve formlarının sağlanması ve kabul edilmesi

Tüm reklam formları, bir teknik uzman tarafından uygunluğunun doğrulanması üzerine yayınlanmaya kabul edilecektir.

Reklam materyalleri burada belirtilen gereklere uymuyorsa, "DOMAZA" Ltd kampanyasını erteleme hakkını saklı tutar.

4.1. Standart ve kullanıma hazır reklam materyalleri, www.domaza.com.tr sitesinde yayından 5 gün önce gönderilmelidir.

4.2. Standart olmayan, kullanıma hazır reklam materyalleri, www.domaza.com.tr adresinde yayınlanmadan en geç 7 gün önce test ve onay için kabul edilecektir.

5. Ödeme fiyatları, şartları ve koşulları

5.1. Reklam materyalleri ve formları, "DOMAZA" Ltd. Geçerli Reklam Tarifesine göre önceden belirlenmiş ücret karşılığı olarak Kullanıcının görevlendirilmesiyle verilecektir.

5.2. Reklam fiyatlandırması güncellemesi, web sitesi derecelendirmesine dayalı olarak üçer ayda bir yapılır.

5.3. Kullanıcı, ilk emisyon tarihinden önce her münferit sipariş için ödenmesi gereken miktarın% 100'ü kadar önceden banka havalesi düzenleyecektir.

5.4. Tüm fiyatlara KDV dahil değildir

6. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

6.1. "DOMAZA" Ltd., bu Genel Hüküm ve Koşullara tabi olmak kaydıyla, Kullanıcıyı hizmetleri normal kullanım fırsatı ile sağlamak için gerekli gayreti göstermekle yükümlüdür.

6.2. "DOMAZA" Ltd., kullanıcıya, gösterim sayısının ve tıklamaların sayısına ilişkin online istatistiklere ve ayrıca ilgili reklamcılık kampanyası için diğer istatistiksel bilgilere erişmesini sağlayacaktır. Erişim, www.domaza.com.tr tarafından Kullanıcıya verilen benzersiz Kullanıcı adı ve erişim şifresi girilerek sağlanacaktır.

6.3. "DOMAZA" Ltd, burada belirtilen koşullara uyulmaması halinde, reklam yayınını erteleme hakkını saklı tutar.

6.4. Kullanıcı, "DOMAZA" Ltd. Tarafından reklam malzemelerine ve formlara yönelik gerekliliklerle ve www.domaza.com.tr 'in işleme şartlarını yerine getirmeyi kabul eder. Kullanıcı'nın Genel Hüküm ve Koşullarına uyulmaması halinde, "DOMAZA" Ltd. ilgili reklam materyalinin yayımını derhal feshetme hakkına sahiptir.

6.5. Web sitesini kullanırken, Kullanıcı, yürürlükteki yasal düzenlemelere ve İnternette ahlaki davranış kurallarına uymakla yükümlüdür.

6.6. Kullanıcı, web sitesinin işleyişini sağlayan yazılımlara uygun olmayan müdahaleyi temsil eden eylemlerin yapmasına izin verilmez

6.7. Kullanıcının, web sitesinin içeriğinin herhangi bir kısmı veya içeriği ile ilgili olarak herhangi bir ihlali kullanması, çoğaltması, değiştirmesi veya yerine getirmesi yasaktır.

6.8. Kullanıcı üçüncü kişilere kullanıcı adını ve şifresini ifşa etme hakkına sahip değildir.

7. Sorumluluk

7.1. "DOMAZA" Ltd., Genel Hüküm ve Koşullar uyarınca yayılan, Kullanıcı ürününün sağladığı verimlilikten sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

7.2. "DOMAZA" Ltd., eski, Mücbir Sebep koşullarının kontrolü dışındaki koşullara, Global İnternet ağındaki kaza sonucu olaylara ve sorunlara, barındırmada, "DOMAZA'nın ötesinde hizmetlerin verilmesine" dayalı olmayan hizmet sunumundan sorumlu tutulamaz. "Şirketin kontrolü ve üçüncü şahıslar tarafından yetkisiz erişim veya müdahale durumlarında bilgi sisteminin işleyişi.

7.3. "DOMAZA" Ltd, saldırgan, müstehcen, yasalara ve ahlaka aykırı olarak algılanan, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiği şeklinde yayılan basım materyallerinden sorumlu tutulamaz.

7.4. Kullanıcı, www.domaza.com.tr ve "DOMAZA" Ltd. Web sitesine gönderilen tüm taleplerin, yürürlükteki Bulgar yasa şartlarına uygun olmasının yanı sıra, gerekli ölçüde telif hakkına sahip olduklarını da garanti etmektedir , Yayınlanmak üzere gönderilen reklam materyalleri üzerinde benzer haklar ve / veya farklı maddi ve maddi olmayan haklar, ürün / hizmetin reklamının yapılması için gerekli olan veya gerekli olabilecek tüm gerekli izinlerin, onayların, lisansların vb. Başvurunun.

Yukarıdaki ifadelerden herhangi birinin yanlış ve yanlış olduğu görülmesi ve www.domaza.com.tr ve "DOMAZA" Ltd., ilgili reklamın uygulanmasına ilişkin olarak üçüncü kişilerin hak taleplerine tabi tutulması veya sözleşmeye taraf olması Kullanıcı, devlet makamları tarafından, Kullanıcı'nın bir Taraf olduğu veya olmasın bu tür iddialara veya yaptırımlara bakılmaksızın, www.domaza.com.tr ve "DOMAZA" Ltd'yi yüklenen yaptırımlar veya talepler için tazmin etmek ve / veya tazminat ödemekle yükümlüdür Dava.

7.5. www.domaza.com.tr

ve "DOMAZA" Ltd ekibi, Kullanıcı tarafından web sitesinde yayınlanan bilgilerin metni, içeriği ve doğruluğundan sorumlu tutulamaz.

Yayınlanan tekliflerin metni, içerikleri ve orijinalliği bakımından sorumluluk tamamen Kullanıcıya aittir. İhlal durumunda, yayın silinir ve Kullanıcı ödenen bedelin veya diğer herhangi bir tazminatın geri ödenmesini talep etmemeyi kabul eder.

7.6. Kullanıcı, bu Genel Hüküm ve Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerinin yerine getirilmemesi nedeniyle www.domaza.com.tr ve "DOMAZA" Ltd.'ye yapılan zararlar ve yaptırımlardan sorumludur.

7.7. Kullanıcı, www.domaza.com.tr ve "DOMAZA" Ltd. Şirketini, yasanın öngördüğü şekilde, gecikme tarihinden itibaren yasal maddi menfaat kapsamına kadar ödenmemiş ödemeleri için tazmin edecektir. (Bulgaristan'da yürürlükte.)

7.8. "DOMAZA" Ltd. ve www.domaza.com.tr, kullanıcı tarafından gönderilen reklam formlarıyla ilgili telif hakkı ve benzeri hakların ihlalinden sorumlu tutulamaz. "DOMAZA" Ltd. ve www.domaza.com.trwww.domaza.com.tr tarafından yayınlanan reklamlarla provoke edilen Kullanıcılarının fiillerinden sorumlu tutulamaz.

7.9. "DOMAZA" Ltd. ve www.domaza.com.tr, Kullanıcı adı ve şifresi ile üçüncü kişilere ifşa edildikten sonra, Domaza yükümlü tutulamaz

8. Ceza Hükümleri

Halihazırda başlatılan kampanyanın sona ermesi üzerine Kullanıcı, ödenmesi gereken miktara karşılık, siparişin brüt tutarı üzerinden yüzde 20 ceza ödemelidir.

Halihazırda başlatılan kampanya için ön onaylanmış başvuru bütçesinin azaltılması üzerine Kullanıcı, iki bütçenin değerleri arasındaki farkın brüt tutarı üzerinden yüzde 20'lik bir ceza ödemelidir.

Kampanyanın başlamasından beş (beş) iş günü önce reklam kampanyasından teslim edilmesi durumunda, Kullanıcı kampanyanın brüt değerinin yüzde 20'sine kadar bir ceza ödemelidir.

Kampanyanın başlamasından beş (beş) iş günü önce ön onaylanmış başvuru bütçesinin azaltılması üzerine Kullanıcı, reklam kampanyasının brüt tutarı üzerinden yüzde 20'lik bir ceza ödemelidir

9. Kullanıcı Onayı

Kullanıcı'nın, www.domaza.com.tr sitesinden kayıt yaptırması veya "DOMAZA" Ltd. ile sözleşme imzalaması üzerine, bu Genel Hüküm ve Koşullara uymayı kabul ettiği ve kabul ettiği kabul edilir.