AyarlarProfilFaydalı linkler

Hakkımızda

Hakkımızda


Domaza yenilikçi uluslararası bir gayrimenkul platformudur. Platform 73’den fazla yerel sitede 20’den fazla dilde tercüme edilmektedir, bunların arasına Türkçe’de dahil - www.domaza.com.tr

 

Domaza hedef grupların geniş bir yelpazesini kapsamaktatır ve bu şekilde size değişik ülkelerden müşteriler ve ortaklıklar oluşturmak için olanak sağlar.

 

Domazanın hizmetlerinde emlak piyasasındaki tüm katılımcıları yararlanabilir:

 

Misyonumuz hеr kullanıcımızın kolay bir şekilde alım, satım, kiralama ve kiraya verme gibi işlemleri Dünya’nın her noktasından yapabilmesi.

 

Hedefimiz gayrimenkul sektörünün Dünya çapında gelişimine ve küreselleşmesine en iyi internet çözümlerini sunarak yardımcı olmak:

1. Emlak arz ve talebi;

2. Gayrimenkul sektörünün kalitesini arttırmak için işbirliği;

3. İşbirliği;

4. Dünya çapında müşteri değişimi;

5. Reklam.

Mülkiyet satın almak veya kiralamak isteyen müşterilerimiz için Domaza kolay ve hızlı bir şekilde tüm Dünya’daki emlak ajansları ve inşaat şirketleriyle bağlanmalarına yardımcı olmakta.

Ajanslar, yatırımcılar ve inşaat şirketlerine otomatik ilan verme imkanı ile 20’den fazla dilde tercüme edilmiş ilanlar verme imkani sunan Domaza sizlere en uygun ve optimal şekilde tüm Dünya’dan müşteri kazandırıyor.

Domaza temel olarak üç bölüm halinde düzenlenmiş ve geliştirilmiştir:

1. Gayrimenkul - gayrimenkul satmak, satın almak veya kiralamak isteyen özel şahıs veya tüzel kişilere yönelik tasarlanmıştır.

2. Yatırım Projeleri - yatırımcı ve inşaat şirketlerine yönelik tasarlanmıştır.

3. Ticaret - kendi iş olsun isteyen ve çalışmakta olan bir ticarethaneyi satın almak isteyen girişimciler.