AyarlarProfilFaydalı linkler

Hakkımızda


Domaza yenilikçi uluslararası bir gayrimenkul platformudur. Platform 70’ten fazla yerel web sitesi 20’den fazla dile tercüme edilmektedir, bunlara Türkçe’de dahildir.  www.domaza.com.tr
 
Domaza hedef gruplarının geniş bir bölümünü kapsamaktatır ve bu şekilde size farklı ülkelerden müşteriler ve ortaklıklar oluşturmak için olanak sağlar.
 
Domazanın hizmetlerinden emlak piyasasındaki tüm şirketler yararlanabilir:

 

Misyonumuz hеr kullanıcımızın kolay bir şekilde alım, satım, kiralama ve kiraya verme gibi işlemleri Dünya’nın her noktasından yapabilmesi.
 
Hedefimiz gayrimenkul sektörünün Dünya çapında gelişimine ve küreselleşmesine en iyi internet çözümlerini sunarak yardımcı olmak:
1. Dünyanın heryerinde emlak arama ve emlak ilanı verme;
2. Alım ve satım işlenmlerinin kalitesinin arttırılması;
3. İş ortaklığı kurma;
4. Dünya çapında müşteri değiş tokuşu;
5. Reklam.
Mülk satın almak veya kiralamak isteyen müşterilerimiz için Domaza kolay ve hızlı bir şekilde tüm Dünya’daki emlak ajansları ve inşaat şirketleriyle iletişime geçmelerine yardımcı olmakta.
Ajanslar, yatırımcılar ve inşaat şirketlerine otomatik ilan verme imkanı ile 20’den fazla dilde tercüme edilmiş ilanlar verme imkani sunan Domaza sizlere en uygun ve optimal şekilde tüm Dünya’dan müşteri kazandırıyor.

Domaza temel olarak üç bölüm halinde düzenlenmiş ve geliştirilmiştir:
1. Gayrimenkul - gayrimenkul satmak, satın almak veya kiralamak isteyen özel şahıs veya tüzel kişilere yönelik tasarlanmıştır.
2. Yatırım Projeleri - yatırımcı ve inşaat şirketlerine yönelik tasarlanmıştır.
3. Ticaret – Yeni bir iş kurmak isteyen veya hali hazırda bir yerin işletmesini yapmak isteyen girişimciler için tasarlanmıştır.

Domaza Size Neler Sunuyor?

1. Dünya’nın heryerinden müşteriler

2. Bedava Emlak Sitesi

3. Bina modülüne alt ilan ekleme

Uluslararası bir platform olan www.domaza.org’un 70 tane yerel websitesi bulunmaktadır. Domaza’da yayınlanan her ilan Domaza websitelerinin hepsinde müşterilerimizin yerel uluslararası tanıtımlarını yapabilmeleri için eş zamanlı olarak  20’den fazla farklı dile çevrilmektedir.

Domaza ile birçok dile sahip bedava profesyonel emlak websitenize sahip olun. Örn: Tüm hizmet ve ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz www.mysite.com, böylece mülkleriniz kurumsal web sitenizin tüm ziyaretçilerinin yanı sıra tüm Domaza müşterileri tarafından görülecektir.

Eğer aynı binada birden fazla daireniz var ise size bu dairelerin hepsinin tek bir ilan altında yayınlanmasına olanak sağlıyoruz. Bu yöntem ile aynı binada bulunan daireleriniz için ayrı ayrı ilan eklemenize gerek kalmayacak. Her daireniz için gerekli olan bilgileri ekleyebilir hatta hangi dairenin satıldığını, ayırtıldığını ve kiralandığını da ekleyebilirsiniz. Örn: Özellikleri, fiyatları, fotoğrafları, pdf kat planları.

4. Müşterileriniz ve çalışanlarınız için işletme sistemi

5Emlak ilanlarınızın XML desteği ile otomatik olarak Domaza’ya yüklenmesi

6Çok yönlü pazarlama

Emlak acentaları tüm brokerleri için bireysel profil oluşturma seçeneğinden yararlanabilirler; Dolayısıyla sistemi ayrı hesaplar vasıtasıyla aynı anda kullanabilir ve kendi müşterileri ile ilanlarının yönetimlerini yapabilirler.

Eğer hem hızlı hem de kolay bir şekilde ilanlarınızın Domaza’ya yüklenmesini isterseniz xml aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilir, günlük senkronize bir şekilde ilan bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz.

Entegre olmuş çok yönlü pazarlama teknikleri ile Domaza, emlak ilanlarınızı tanıtmayı, satışlarınızı arttırmayı ve faaliyetlerinizi global ölçekte genişletmeyi hedeflemektedir

 
Domaza ile çalışmaya başlayın, ŞİMDİ!