AyarlarProfilFaydalı linkler

Reklam


Domaza Emlak Sitesinde REKLAM

1. Sınırsız sayıda ilan

2. Vitrin ilanları

3. Banner reklamı

4. Katalog reklamı

5. Büyük firmalara özel reklam

 

1. Advanced DPanel

DPanel Advanced versiyonu size, Domaza Emlak Sitesinde sınırsız ilan yayınlama imkanını vermektedir. Advanced versiyonunun yıllık ücreti 600 Euro’dur. Daha uzun süreli satın almalarda Advanced versiyonu daha düşük fiyatta olmaktadır. Advanced versiyonunun tüm önceliklerini: http://www.domaza.com.tr/register. sayfasinda görebilirsiniz

Süre Fiyat Indirim
1 yıllık 600 euro 0
2 yıllık 1140 euro 5%
3 yıllık 1620 euro 10%
4 yıllık 2040 euro 15%
5 yıllık 2400 euro 20%

 

2. İlk sayfada reklam - Vitrin ilanları

“Vitrin ilanı” opsiyonu sizlere gayrimenkullerinizi Emlak platformumuzun ilk sayfasında yayınlama olanağı sunmaktatır. Vitrin İlanı reklamlarınızı 3 değişik şekilde yapmanız mümkün. Bunlar Platin, Altın ve Gümüş reklam planlarıdır.

1. „Gümüş“ – ilgili konumda yapılan aramalarda öncelikli olarak gösterilirler.

  • 1 aylık fiyat – 3 euro.
  • 3 aylık fiyat – 8 euro.
  • 6 aylık fiyat – 15 euro.
  • 1 yıllık fiyat – 25 euro.

2. „Altın“ – ilanlar ilk sayfada „Platin“ reklamlı ilanlardan sonra gelecek şekilde ilk sayfada sıralanırlar ve 2 yıldızlı olarak gösterilirler. Eğer ki ilk sayfa „Platin“ reklamlı ilanlar ile dolmuş ise „Altın“ reklamlı ilanlar ilgili konumda yapılan aramalarda öncelikli olarak gösterilirler.

  • 1 aylık fiyat – 300 euro.
  • 3 aylık fiyat – 800 euro.
  • 6 aylık fiyat – 1500 euro.
  • 1 yıllık fiyat – 2500 euro.

3. „Platin“ – ilanlar ilk sırada ve 3 yıldızlı olarak gösterilirler. “Platin” ilanlar baner şeklinde’de oluşturulabilir.

 

İlk sayfada gösterilen ilan sayısı 24 adettir. Sadece „Platin“ reklam taleplerinde geçerli olmak üzere 24 adetten fazla „Platin“ reklam talebi var ise sistemimiz ilk sayfada daha fazla ilanın gösterilmesine olanak verecek şekilde düzenlenmiştir. „Platin“ reklamlar ilk sayfayı (24 adet) doldurmazlar ise „Altın“ plan reklamlara yer verilir ve yerlerine yeni „Platin“ reklamları gelene dek ilk sayfada gösterilirler. ilk sayfa „Platin“ reklamlar ile dolduktan sonra ise „Altın“ ve „Gümüş“ reklamlar aramalarda öncelikli gösterilme hakkına sahip olurlar.

Lütfen dikkat! Reklam planları değişik sıralanma ve gösterilme şekline sahiptirler. Örk: Emlak Sitemizin açıldığında ilk sayfanın ortalarında bir pozisyonda yer alan platin reklamlı bir ilan, sayfamız tekrar açıldığında aynı ilan sayfanın üst kısmında yer alabilir. "Platin" reklamlar ilk sayfada her zaman farklı sırada sıralanırlar.

 

 

3. Banner reklamı

 

Formatı:

      - 160x240 piksel — web sayfamızın sağında yer alırlar.

Banner detaylı bilgi:

     - Desteklenen formatlar – GIF, JPEG, PNG, SWF;

     - Banner ölçüleri: 160x240 piksel;

     - Dosyanın boyutu 64KB geçmemelidir;

     - Büyük yanıp sönen dikkat dağıtan bannerlar kabul edilmemektedir;

     - Banner üzerine tıklandığında, link web tarayıcısında yeni bir pencerede açılır.

 

4. Domaza.RU ve Domaza.AT kataloglarinda reklam

Domaza.RU ve Domaza.AT sadece dergi değil birer luks gayrimenkul kataloğu olmakla beraber sizlere en atraktif gayrimenkul ilanlarınızı yayinlama imkanı sunuyor. Kataloglarımız DOMAZA.RU – „Недвижимость по всему миру“ ve DOMAZA.АТ – „Immobilien aus der ganzen Welt” dağıtım, reklam tarifesi, zaman sınırı, reklam özellikleri ve dizaynı hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.domaza.com.tr/magazine

 

5. Büyük firmalara özel reklam

Sizler çok büyük Uluslararası bir inşaat firması veya emlak acentesisiniz ve emlak sitemizde uzun süreli (en az 6 ay) ve etkili bir reklam yapmak istemektesiniz. Uzmanlarımızın sizin için hazırlayacağı özel indirimli, banner, vitrin ilanı platin ve altın reklam paketleri için lütfen yetkilimizle irtibata geçiniz info@domaza.com.tr. Bu şekilde emlak sitemizin ziyaretçilerine yani hedef kitlenize ulaşmada çok etkili ve uygun fiyatlı reklam yapma imkanına sahip olacaksınız!

Emlak Sitemizdeki reklamlarınız ile ilgili sorularınız için lütfen e-posta: info@domaza.com.tr adresimize yazınız.

* Fiyatlara KDV dahil değildir