Кendi şehrinde aramaya başla (Seattle)?
- ID 2788
ŞehirdeApartman Sitesi
  • Spradon Teras Evler sitesinde satılık
  • Fiyat min 0 TL max 0 TL
Emlak Türü
Lüks
Yatırım için
İnşaat durumu
İnşaatı devam eden
Konutun Özellikleri
Güvenlik
Balkon
Havuz
Otopark
Tahsis edilen otopark
Açıklama

Spradon Teras Evler, yıldızlarla beraber yaşamayı düşleyenler için dizayn edildi… Yıldızların altında inanın ki her şey daha başka. Akdeniz tarzı mimarisiyle açık havanın keyfini ister ailecek, isterseniz misafirlerinizle çıkarmak bambaşka bir duygu olsa gerek… 6+1, 5+1, 4+1 ve 3+1 teraslı, dubleks dairelerle herkesin ve her ailenin beklentilerini karşılayan bir hayat Spradon Teras Evler’de. 

Toplam 33.000 m2 yerleşim içinde, %80’i yaya yolları, rekreasyon ve bahçe sulama sistemlerinden oluşan peyzaj alanları ayırdık. Yüzeyde araç geçişi olmayan, konut erişimli, jetfan havalandırma ve sprinkler yangın söndürme sistemli yer altı otoparkını tasarladık. Güneşlenme terası ve kafeteryasıyla yüzme havuzu kompleksi modern Spradon yaşam kalitesinin diğer keyif veren parçası. 

Spradon Teras Evler’de yaşam alanlarının ve konutların tamamının elektrik ihtiyacını karşılayabilen jeneratör her zaman iş başında. Fitness merkezi, Türk Hamamı sauna, duş ve soyunma bölümlerinden oluşan sosyal tesis alanı hizmetinizde.

Gayrimenkul hakkında sorular
Ad
Soyad
E-posta
Sorunuz:
Burada reklamınızı yapın