1
Benim seçtiklerim
Favori ilanları takip ve kayıt etmek için profilinize giriş yapın veya üye olun.
1
Benim aramalarım
Aramaları kaydetmek için profılınıze giriş yapın veya üye olun
Satılık Hisse satışı Kiralık Günlük kiralık Haberler Analizler
Konum
-- seç --
Bulunduğunuz bölgede arama
Antalya2 856
Istanbul663
Aydın349
İzmir130
Muğla661
Konum seçiniz
Ülke
Gayrimenkul Tipi
Herhangi
Konut
Ticari Gayrimenkul
Tarım/sanayi
Fiyat
Herhangi
Fiyat(TRY)
TL
TL
Tüm filtreler
Herhangi
Кendi şehrinde aramaya başla (Woodbridge)?
  • Satılık Daire
  • Oda
    1
  • Banyo
    1
  • Yatak odası
    1
Emlak Türü
Lüks
Ucuz
İnşaat durumu
İnşaatı devam eden
Emlak amacı
Yatırım için
Açıklama

 

Yeni Etap Siesta 4 Satışta! Ayda 646 TL Taksitle... 

Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getirecek projelerle katma değer sağlamaya devam ediyor. Yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Soyak Siesta projesinin ikinci yılında 4. etabı da satışta. Çok özel ödeme koşulları ve sunduğu yatırım fırsatı ile Soyak Siesta 4. etaptan sadece 646 TL taksitle konut sahibi olabilirsiniz. 1+1'den 3+1'e kadar farklı tipte 343 konuttan oluşan projede, farklı yaşam tarzlarına hitap eden, huzurlu ve mutlu bir yaşama zemin hazırlayacak tüm özellikler bulunmaktadır. 

Soyak'ın Sürdürülebilir Yaşam anlayışının temsilcisi olan projede, doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamalar, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetik ön plana çıkıyor. Soyak Siesta terasındaki çim alan ise, sakinlerin güneşlenmesi ve sosyal kullanım amaçlı planlandı. Projede planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ise yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor. Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Soyak Siesta'da yeni bir yaşama kavuşmak isteyenler için en uygun ödeme seçenekleri tasarlandı. Projenin 4. etabı 646 TL'den başlayan taksitlerle ve yalnızca %5 peşinatla müşterilere sunuluyor.Soyak Siesta'nın 4. etabı Kasım 2012 'de yeni sahiplerine teslim edecek.

Gayrimenkul hakkında sorular
Ad
Soyad
E-posta
Sorunuz:
Burada reklamınızı yapın